Polska Grupa Meblowa na Arena Design 2019 – relacja


Polska Grupa Meblowa na Arena Design 2019 – relacja
Dodano: 2019-03-19

W marcu wszyscy do Poznania!

Marzec to gorący okres dla branży meblarskiej. Właśnie w tym miesiącu odbywają się jedne z najbardziej znanych targów branżowych w Polsce. Częścią tego wydarzenia jest Arena Design, która stworzona została jako miejsce spotkań projektantów z producentami.

Arena Design to przedsięwzięcie, które od razu nam się spodobało. Na co dzień współpracujemy z architektami i inwestorami, a każda możliwość zaprezentowania naszych możliwości szerszemu gronu jest dla nas niezwykle wartościowa.

Na naszym stoisku w hali nr 5 nie mogło zabraknąć paneli ściennych. Zdecydowaliśmy się na panele WAVE, ORIGAMI, BASIC, a także oryginalny panel pokryty tłoczonym laminatem lustrzanym. Do dopełnienia aranżacji wykorzystaliśmy stół konferencyjny z postawą inspirowaną panelem ORIGAMI, a także stolik z litego drewna wsparty na metalowym stelażu. Krzesła na naszą ekspozycję dostarczyła firma Claudie Design.

 

Międzynarodowi goście

Arena Design to nie tylko wspaniała możliwość zaprezentowania naszej oferty, lecz również okazja do spotkania gości z całego świata. Nasze stoisko odwiedzili przedstawiciele takich krajów jak Wielka Brytania, Czechy, Szwecja, Francja, Liban, czy Kuwejt. Najliczniejszą grupę stanowili jednak reprezentanci polskiej branży meblarskiej.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i ciekawe rozmowy!