Jak było na 4 Design Days? Relacja Polskiej Grupy Meblowej


Jak było na 4 Design Days? Relacja Polskiej Grupy Meblowej
Dodano: 2019-01-30

Doroczne święto designu

4 Design Days w Katowicach to jedno z największych wydarzeń w Polsce poświęconych designowi, architekturze i wyposażeniu wnętrz.

Tegoroczna, czwarta edycja, przyciągnęła 25.000 zwiedzających, a w tym aż 10.000 profesjonalistów. Wydarzenie to łączy część merytoryczną oraz część targową, ale to nie wszystko. Podczas 4 dni trwania 4DD odbywają się liczne wydarzenia towarzyszące i konkursy. W Katowicach goszczą najlepsi projektanci z Polski, a także prestiżowi goście z zagranicy.

Polska Grupa Meblowa na 4 Design Days

Nasza przygoda z 4 Design Days rozpoczęła się w ubiegłym roku, gdy nasz Partner, firma APA SMART zaprosiła markę Dobra Forma do stworzenia wspólnego stoiska. Historia lubi się powtarzać, dlatego na 4 Design Days pojawiliśmy się wspólnie również w tym roku, jednak już pod szyldem Polskiej Grupy Meblowej. Towarzyszyły nam także firmy Comitor, Rehau i Immari, dzięki czemu stworzyliśmy stoisko wnętrzarsko-technologiczne z prawdziwego zdarzenia.

Początkowo nasze stoisko miało mieć 36 m2, czyli dwa razy więcej niż w ubiegłym roku. Sytuacja rozwinęła się jednak ciekawiej, niż się tego spodziewaliśmy i zaprezentowaliśmy się ze stoiskiem o powierzchni 54 m2. Montaż poszedł nam niezwykle sprawnie, już 3 dni przed rozpoczęciem wydarzenia byliśmy gotowi na przyjęcie gości. W tym roku nasza część stoiska obejmowała same nowości – panel ścienny WAVE, prototyp stolika kawowego z litego drewna i metalu oraz stół konferencyjny z podstawą wykonaną na bazie paneli ORIGAMI. Dodatkowo wykonaliśmy ażurowy stelaż z metalu. Nasza ekspozycja urozmaicona była o prezentacje przygotowane przez 3R Studio, a wśród nich między innymi naszą aplikację Polish Furniture.

Pierwsze dwa dni 4 Design Days skierowane były do profesjonalistów, podczas których mieliśmy przyjemność odbyć wiele wartościowych spotkań. Kolejne dwa dni pozwoliły nam na zaprezentowanie naszej oferty szerszej publiczności. Królował panel WAVE, który był najczęściej fotografowanym elementem naszej ekspozycji.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas, aby zajrzeć na nasze stoisko. Przyjemnie było otrzymać tyle komplementów na temat naszych produktów! Pojawiły się również cenne komentarze, które z pewnością weźmiemy pod uwagę.

Dziękujemy również naszym Partnerom. Cieszymy się, że byliście z nami! Do zobaczenia za rok!