Finał WOŚP


Finał WOŚP
Dodano: 2019-01-14

Pomaganie jest dziecinnie proste, czyli inicjatywa naszego Partnera podczas 27. finału WOŚP.

Zazwyczaj dzielimy się akcjami, w których bierzemy udział bezpośrednio. Tym razem wielki szacunek i gratulacje należą się drużynie, którą wspieramy – LZS Pelikan Grabów.

13 stycznia w całej Polsce odbywał się 27. finał WOŚP. W sztabie głównym w Warszawie pojawił się Prezes LZS Pelikan Grabów, który na koszulce drużyny zdobył podpisy Filipa Chajzera oraz Kajetana Kajetanowicza. Koszulka zostanie przekazana na kolejną aukcję charytatywną, o której będziemy na pewno informować.

To jednak nie koniec historii. Miesiąc wcześniej klub przekazał choremu Maksiowi Tomczykowi koszulkę Lecha Poznań z podpisami piłkarzy. Chłopiec, który wielokrotnie korzystał ze sprzętu ufundowanego przez WOŚP, postanowił podarować koszulkę na licytację. Dzięki niemu każdy kibic piłki nożnej może wziąć udział w aukcji i z wielkim sercem wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

https://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-lecha-poznan-z-autografami-zawodnikow-i8851441?fbclid=IwAR3O1OQev7aO_lHwIh-ICVzQIG3TjJ5olFSgolXmAXaFEah3gp-xNCmNYnk